Konya‘da polis takımlarının zehir tacirlerine yönelik düzenlediği 2 farklı operasyonda uyuşturucu husus ele geçirildi. Gözaltına alınan 3 kişi çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye nazaran, Konya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Cürümlerle Uğraş Şube Müdürlüğü takımları, zehir tacirlerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede polis takımları, Meram ilçesi Harmancık Mahallesinde bulunan bir adrese uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit etti. Adrese operasyon düzenleyen polis, ikamette yaptığı aramada 6 kesim halinde 4 bin 550 gram esrar unsuru, 2 kök kenevir bitkisi (3 bin 350 gram), 27 adet uyuşturucu hap unsuru ve hassas terazi ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
Çekici üzerinde Konya’ya getirilen kazalı araçtan uyuşturucu çıktı
Öte yandan, her operasyonda gözaltına alınan 3 kuşkulu, ‘Uyuşturucu Husus Ticareti Yapmak ve Nakletmek’ hatalarından sevk edildikleri adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi. – KONYA
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.