Konya‘nın Hüyük ilçesinde denetimden çıkan tırın devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Kaza, Beyşehir-Hüyük kara yolu üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran F.A. (60) idaresindeki 31 SS 835 plakalı tır, şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrilerek yan yattı. Kaza ihbarı üzerine adrese jandarma ve sıhhat takımları sevk edildi. Kazada yaralanan şoför, sıhhat grupları tarafından kaldırıldığı Hüyük Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza hasebiyle kara yolunda ulaşım bir mühlet denetimli olarak sağlandı. – KONYA
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.