Konya‘da bir bayanın cep telefonunu kapkaç yoluyla çalan 3 kuşkulu gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü takımları, Konevi Mahallesi’nde bir bayanın cep telefonunun çalındığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Ofis Amirliği grupları, şüphelilerin kaçış güzergahında 12 kilometrelik uzaklıkta, 47 iş yeri güvenlik kamerası ile Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) kamera kayıtlarını incelendi.
Şüphelilerin cep telefonunu satabileceği iş yerlerini de araştıran gruplar, kimliklerini belirlediği F.İ. (18), M.A. (22) ve R.Ç’yi (19) gözaltına aldı.
Çalınan cep telefonu sahibine teslim edildi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.